HYDRAPHARM 9-MBC 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

ICONIC Dermacrine 234 ml
ICONIC Dermacrine 234 ml
289,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

HYDRAPHARM 9-MBC 60 kap.

Producent Hydrapharm
Nasza cena: 289,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Hydrapharm 9-MBC - to przełomowy środek o charakterystyce nootropowej, który swym potencjałem wykracza zdecydowanie poza możliwości konkurencyjnych suplementów. 9-metylo-beta-karbolina jest środkiem mogącym całkowicie zrewolucjonizować standardy wśród suplementów podnoszących sprawność umysłową.
 
  • Unikalne i bezkompromisowe działanie
  • Intensywnie zwiększa produkcję dopaminy
  • Pozwala na podejmowanie długotrwałego wysiłku
  • Zwiększa stan czuwania
  • Znaczny wzrost koncentracji oraz skupienia
  • Bardzo długi czas działanie
  • Wspiera logiczne myślenie i kojarzenie faktów
  • Potężny zastrzyk czystej energii
 
9-MBC jest produktem opartym wyłącznie o 9-methyl-beta-carboline niezanieczyszczone jakąkolwiek inną substancją o wątpliwej skuteczności. Związek ten został poddany wielu testom których wyniki mogą sugerować ogromny potencjał dotyczący między innymi pobudzenia wzrostu neuronów. Co więcej chroni także nasz mózg przed potencjalnymi zagrożeniami wynikającymi z nadmiernego gromadzenia się toksyn. Dzięki nasilonej produkcji dopaminy pozwala nam nie tylko na sprawniejsze myślenie, ale także np. skraca czas reakcji co przydaje się zarówno w sporcie jak i również różnego rodzaju rywalizacjach wymagających pełnego skupienia psychicznego. Niektóre badania sugerują także, że 9-MBC korzystnie wpływa na obieg tlenowy, a co za tym idzie może zostać wykorzystywany przez sportowców w celu poprawy swojej wydolności.

Hydrapharm 9-MBC opinie i efekty oraz sklep

Suplementy Nootropowe bardzo często wykorzystywane są przez osoby zmagające się z nadmiarem nauki, przygotowujące się do egzaminów czy też intensywnie pracujące umysłowo. 9-metylo-beta-karbolina również i w tym zakresie wydaje się mieć bardzo skuteczne działanie przede wszystkim wynikające ze zdolności do szybkiej syntezy neurotrofiny. Możemy więc uznać Hydrapharm 9-MBC za jeden z najbardziej wszechstronnych środków wspomagających zdolności umysłowe, mimo że oparty jest wyłącznie o jeden związek. Jest w stanie zapewnić nam czyste, tunelowe widzenie oraz nieporównywalny do innych środków poziom kocentracji.

 
Skład: 1 kap. zawiera 5mg 9-methyl-beta-carboline (9-MBC).

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Hydrapharm 9MBC jeden do dwóch razy dziennie w czasie posiłków.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach HYDRAPHARM 9-MBC 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 112 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12628124