PERFORMAX NootropiMax 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
AMIX Monster Beef 2200g (wołowe!!)
229,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

PERFORMAX NootropiMax 60 kap.

Producent Performax
Nasza cena: 179,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
NootropiMax - to zaawansowany suplement który w całości został oparty o składniki  o potwierdzonej skuteczności posiadające wielowektorowe działanie w kierusnku poprawy zdolności mysłowych i promujących dobre samopoczucie. Zapewnia pracę naszego mózgu na najwyższym poziomie niezależnie od poziomu zmęczenia czy charakteru podejmowanego wysiłku.
 
  • Niweluje negatywne skutki stresu i działa adaptogennie
  • Skuteczny agonista zdolności umysłowych
  • Promuje dobre samopoczucie
  • Składniki o synergistycznym działaniu
  • Wysoka efektywność w zakresie zwiększenia koncentracji
  • Wyostrza narządy oraz zmysł
  • Doskonały przy wysiłku fizycznym oraz umysłowym
  • Dba o idealny odżywienie oraz dotlenienie mózgu
 
Performax Nootropimax jest stworzony dla ludzi którzy w każdym calu cenią sobie perfekcję i dbają o każdy detal który może przybliżyć ich do osiągnięcia sukcesu. Każda porcja suplementu zadziała wtedy gdy tylko jej potrzebujemy rozwijając nasz umysł, ciało oraz zdolności poznawcze organizmu. Jeśli przygotowujesz się do ważnego wydarzenia w twoim życiu i nie możesz pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd to właśnie synergia składników Nootropimax może się okazać jednym z najważniejszych czynników Twojego osobistego sukcesu.
 
performax nootropimax sklep i opinie
 
Zwiększone zdolności kognitywne utrzymują się przez cały czas i umożliwiają nam z każdą chwilą stawać się jeszcze bardziej doskonałym, jednak w chwilach zawahania i zwątpienia suplement ten wykazuje błyskawiczne działanie doraźne stawiając nas na nogi i dostarczając kolejnej dawki motywacji. Nie dla wszystkich priorytetem jest wysiłek typowo fizyczny, a czasami nasz umysł okazuje się wykonywać większą pracę niż mięśnie. Specjalnie dobrany kompleks składników o działaniu adaptogennym pozwala na opóźnianie odczuwania wszelkiego rodzaju zmęczenia psychicznego oraz nauka, przygotowanie do egzaminów i zdobywanie wiedzy nie jest dla nas czymś męczącym, lecz wyzwaniem które chętnie podejmujemy.

performax nootropi max działanie i efekty
 
Produkt Performax Nootropimax to jedna z najlepszy opcji na rynku dla osób potrzebującej nadzwyczajnej sprawności umysłowej. Pozwala na podejmowanie większego wysiłku który może trwać o wiele dłużej bez odczuwania senności, znudzenia oraz wewnętrznego poczucia stresu co bardzo często ma miejsce. Kompleks adaptogenów oraz energetyków jest idealnym połączeniem dla osób szukających najwyższej jakości oraz bezkompromisowego działania na każdej płaszczyźnie związanej ze stawaniem się coraz lepszym w tym co robimy.

 
performax nootropimax skład


Wielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 30

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. Performax Nootropi Max dziennie, najlepiej razem z niewielkim posiłkiem.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowrzechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2017. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach PERFORMAX NootropiMax 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 72 z 97 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
APS Mesomorph 388g
    APS Mesomorph 388g  189,00 zł
Mesomorph - jest to najmocniejsza formuła legendarnej przed treningówki z USA, uznawanej za jedną z najlepszych jakie kiedykolwiek były dostępne na rynku suplementów. Przeznaczona wyłącznie dla najbardziej wymagających sportowców, dla ... 
SNS Focus XT Caffeine Free 354g
    SNS Focus XT Caffeine Free 354g  159,00 zł
Focus XT Caffeine Free - bez kofeinowa wersja najlepszego suplementu stworzonego z myslą o osobach potrzebujących wysokiej sprawności umysłowej, świetnej pamięci i wysokiej koncentracji. W swoim składzie zawiera najwyższej jakości ... 
Azoth 2.0 45 kap.
    Azoth 2.0 45 kap.  199,00 zł
Azöth Azoth 2.0 -  to produkt zbierający rewelacyjne najlepsze opinie pośród suplementów o charakterystyce nootropowej. Pozwala na skoncentrowaniu energii i uwagi na na wyznaczonych przez nas celach oraz podnosi wydajność naszego umysłu ... 

Licznik odwiedzin: 11884905