#RAW Uridine 100g Urydyna - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
OMEGA SPORTS Burn24 180 kap.
229,00 zł
199,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

#RAW Uridine 100g Urydyna

Producent #RAW
Nasza cena: 219,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
#RAW Uridine - to czysta Urydyna, która należy do grupy nukleozydów i wraz z kilkoma innymi tworzy podstawę kwasu RNA. Udowodniono jej działanie w zakresie przywracania sprawności w funkcjonowaniu mitochondriów więc wykorzystywano ją w zwalczaniu zaburzeń, na które te struktury posiadają największy wpływ. Naturalnie występuje również w pożywieniu np. rybach, brokułach, grzybach czy wątróbkach wołowych.

  • Zwiększa zdolności zapamiętywania
  • Podnosi poziom koncentracji i skupienia
  • Zapobiega zanikom pamięci
  • Łagodzi stany depresyjne
  • Zwiększa ilość ważnych neuroprzekaźników
  • Regeneruje i usprawnia układ nerwowy
  • Umożliwia tworzenie nowy synaps
  • Działa prozdrowotnie na układ krążenia

Urydyna to jeden z najciekawszych suplementów na rynku poprawiających naszą sprawność umysłową na wielu płaszczyznach. Aby nasz mózg funkcjonował na bardzo wysokim poziomie wydajności konieczna jest szybka transkrypcja białka w połączeniach pomiędzy komórkami nerwowymi. Taką właśnie rolę pełni RNA którego produkcja w dużej mierze zależna jest od dostępnej urydyny. Efektem tego jest możliwość znacznie szybszego uczenia się, skupienia oraz przyswajania nowej wiedzy zarówno zawodowej jak i hobbystycznej.

#RAW Urydyna to suplement który od kilku lat jest obiektem badań wielu specjalistów, a otrzymywane wyniki są bardzo obiecujące. Udowodnione zostało jej działanie w zakresie tworzenia synaps, a także zwierzęta którym podawano urydynę łatwiej przyswajały nowe elementy oraz wykazywały się większą inteligencją. Urydynę możemy zaliczyć do najskuteczniejszej kategorii suplementów wspierających funkcjonowanie mózgu czyli nootropów. Działa także ochronnie na komórki mózgu przed wpływem czynników zewnętrznych. Niestety mimo że wiele produktów spożywczych jest bardzo bogatych w urydynę to najczęściej jest ona bardzo słabo przyswajalna. Suplementacja więc jest najlepszym sposobem jej zwiększenia bez dostarczania szkodliwych związków jak np. puryny obecne w wątróbkach.


Skład: Urydyna 100%
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.


Wielkość porcji: 250 mg
Ilość porcji w opakowaniu: 400

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1g dziennie w dawkach podzielonych na 2-4 porcje.UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach #RAW Uridine 100g Urydyna
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 119 z 126 w kategorii Prozdrowotne Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12500433