BLACK LION RESEARCH Nootrol 60 kap. - Best Body

Ilość pozycji w koszyku: 0

Nasz hit

APS Mesomorph 388g
APS Mesomorph 388g
189,00 zł
  

Producenci

WyszukiwanieNewsletterSzybki kontakt

Best Body
sklep@bestbody.com.pl
gadu-gadu: 60002

Infolinia:
tel. 600 607 709 (polski)
tel. 0 1773 687605 (angielski)

Infolinia czynna:
Pn-Pt: 10-18

Best Body - odżywki i suplementy diety.

BLACK LION RESEARCH Nootrol 60 kap.

Producent Pozostali producenci
Nasza cena: 269,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis produktu
 
Black Lion Research Nootrol - to unikalny suplement działający korzystnie na pracę naszego mózgu, samopoczucie oraz obniżający nadmiar stresu. W odróżnieniu od wszystkich innych produktów z tej grupy, oparty jest tylko i wyłącznie o składniki pochodzenia naturalnego.
 
  • Wyjątkowo przemyślany skład
  • Unikalna mieszanka ekstraktów o potwierdzonym działaniu
  • Działa zarówno doraźnie jak i długofalowo
  • Zwiększa poziom energii
  • Potężna dawka motywacji i skupienia
  • Bardzo dobrze wpływa na pamięć
  • Redukuje nadmierny poziom stresu
 
Black Lion Nootrol to całkowicie innowacyjne spojrzenie na świat suplementów wpływających na nasze parametry umysłowe. Nie jest to kolejna kopia produktów które wyglądają niemal identycznie u każdego producenta, lecz nowe spojrzenie i wykorzystanie ekstraktów o bardzo dużym potencjale. Suplement ten mimo bardzo dużej skuteczności jest w pełni naturalny, dlatego bez obaw może być stosowany przez większość z nas. Nie wykazuje żadnych skutków ubocznych oraz nie obciąża naszego organizmu. Pozwala na efektywniejszą pracę, naukę, ale także rekreacyjnie może być wykorzystywany przez osoby np. z początkowym zanikiem pamięci.
 
Black Lion Research Nootrol to czysta energia bez udziału stymulantów do których nasz organizm może bardzo szybko się przyzwyczajać. Obecnie niemal każdy prowadzi na swój sposób bardzo intensywny tryb życia. W ostatnich latach my sami, a także inni wymagają od nas więcej wysiłku, pracy, umiejętności czy szybszego działania. Aby odpowiednio poradzić sobie z rosnącą presją, nadmiarem pracy czy nauki konieczne jest dbanie o nasz umysł. Osoby aktywne fizycznie dbają o swoje działo, identycznie zatem powinna wyglądać sytuacja u osób aktywnych umysłowo. Mózg podobnie jak mięśnie odczuwa przeciążenie i wymaga regeneracji. Research Nootrol pozwala nie tylko go odżywić, ale dodatkowo podnieść jego parametry i skrócić czas niezbędny do ponownej pracy na najwyższych obrotach.
 
BlackLions Research Nootrol skład oraz opinie

Wielkość porcji: 2 kap. (porcja dzienna)
Ilość porcji w opakowaniu: 30 (porcji dziennych)

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. BlackLion Research Nootrol dwa razy dziennie, najlepiej rano i przed aktywnoscią umysłową lub po południum.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez BEST BODY © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Ochrona autorskich praw osobistych:
Twórca, którego autorskie prawa osobiste zostały zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania. W razie dokonanego naruszenia może także żądać, aby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności, aby złożyła publiczne oświadczenie o odpowiedniej treści i formie. Jeżeli naruszenie było zawinione, sąd może przyznać twórcy odpowiednią sumę pieniężną tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę albo - na żądanie twórcy - zobowiązać sprawcę, aby uiścił odpowiednią sumę pieniężną na wskazany przez twórcę cel społeczny.
» Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach BLACK LION RESEARCH Nootrol 60 kap.
» Napisz opinię do tego produktu!
» Zadaj nam pytanie...
Powiadomienia

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię
Poprzedni produkt Produkt 113 z 115 w kategorii Umysł i koncentracja Następny produkt

Licznik odwiedzin: 12500353